Szukamy ambitnego i zmotywowanego studenta, który chciałby zdobyć doświadczenie w dziedzinie automatyzacji procesów administracyjnych, dołączając do nowopowstałego działu automatyzacji. Praktykant będzie miał okazję pracować nad różnorodnymi projektami, mającymi na celu usprawnienie i zautomatyzowanie zadań administracyjnych. Będzie współpracować z doświadczonymi specjalistami ds. automatyzacji i zdobędzie cenne umiejętności w zakresie modelowania procesów, dokumentowania i wdrażania rozwiązań automatyzacyjnych.

Zakres obowiązków:
mapowanie i dokumentowanie procesów administracyjnych; identyfikacja możliwości automatyzacji; rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem oprogramowania do automatyzacji; wdrażanie rozwiązań automatyzacyjnych; testowanie i monitorowanie rozwiązań automatyzacyjnych; dokumentowanie rozwiązań automatyzacyjnych.

Mile widziane:
umiejętność wykorzystania narzędzi;
– CRM (Bitrix24, ClickUP, Jira);
– automatyzacja (Make, Zapier);
– kreatywne (Figma, Notion, Miro, Canva); umiejętność pracy zespołowej; umiejętność pracy zdalnej; dobra organizacja pracy i umiejętność samodzielnego działania.

Oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie automatyzacji procesów administracyjnych; pracę nad realnymi projektami mającymi wpływ na firmę; możliwość rozwoju zawodowego; dostęp do firmowych baz wiedzy, kursów i szkoleń.

Telefon:
530 002 009

Adres e-mail:
say@hellomorrow.com

Adres www:

IT
Rodzaj oferty: Praca
Firma: Morrow sp z o.o.